top of page

Otvorený tréning

Pokiaľ si chcete prísť zatrénovať sami bez trénera, otvorený tréning je vhodný práve pre vás. Zahŕňa vstup do celej gymnastickej, parkourovej aj funkčnej zóny, po otvorení aj do outdoor zóny. Vstup je na vlastnú zodpovednosť.

Po - Pi

07:30 - 16:00                         10 €

19:00 - 21:30                         12 €

Prázdniny

8:00 - 21:30                           12 €

Sobota a nedeľa

09:00 - 21:00                         12 €

Pre deti do 11r.  1 necvičiaci doprovod zdarma.

Stanovení trampolíny

Trénovať v našom centre môžu len naši členovia, preto je pred prvým vstupom potrebná registrácia. Platí sa symbolický registračný poplatok 1 €. Po registrácii vám príde do e-mailu členská karta, ktorú je potrebné predložiť na recepcii.

Vstup do centra je spoplatnený sumou 12 € bez časového obmedzenia, cez pracovný týždeň do 15.00h sumou 10 €. Vstup neplatí pre bazénovú a saunovú časť.

Pre pohodlnejšie vybavenie na recepcii odporúčame registrovať sa ešte pred príchodom. Platba sa vykonáva v hotovosti na mieste.

Pri registrácii je potrebné zaregistrovať aj všetky vaše deti, ktoré sa otvoreného tréningu zúčastnia. Pri registrácii súhlasíte s prebraním zodpovednosti za seba ako plnoletého a aj za všetky vaše deti. Registrovať sa stačí len raz.

Trénovanie externými trénermi bez povolenia Argi Academy je prísne zakázané, pri porušení tohto pravidla bude tréner aj jeho cvičenec/cvičenci musieť opustiť priestory Argi Academy bez nároku na vrátenie peňazí.

Registrácia na tréningy

V prípade, že máte záujem prihlásiť seba alebo svoje dieťa na tréningy, kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte prihlasovací formulár. Tešíme sa na vás!

bottom of page