top of page
pages bg.jpg

Fitness tréningy

Fitness tréningy

To najlepšie, čo môžete pre seba urobiť, kým vaše dieťa u nás trénuje, je zacvičiť si tiež a efektívne využiť svoj čas, pretože tréningy prebiehajú v časoch kurzov vo funkčnej zóne. Trénuje sa individuálne alebo v malých skupinkách do 6 osôb podľa dohody s trénerom/trénerkou, ktorí vás vedia pripojiť ku skupinke podľa vami vyhovujúceho času.


Tréningy sú vhodné nielen pre rodičov, ale pre všetkých, ktorí sa chcú dostať do formy, cítiť sa dobre a byť zdraví. Na tréningu nájdete všetko, čo potrebujete - cvičenie s vlastnou váhou aj s pomôckami, silovo-kondičné cvičenia, ale aj cvičenia zamerané na mobilitu a flexibilitu.


Viac info a rezervácie tréningov cez info@argiacademy.sk tel. č. 0948 998 650.


Vstup do funkčnej zóny mimo skupinových a individuálnych tréningov s trénerom (tnz. vstup bez trénera) je spoplatnený sumou 5 €. Neplatí pre víkendové časy, kedy je celá telocvičňa sprístupnená spolu aj s funkčnou zónou sumou 12 €.Registrácia na tréningy

V prípade, že máte záujem prihlásiť seba alebo svoje dieťa na tréningy, kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte prihlasovací formulár. Tešíme sa na vás!

bottom of page