top of page
Young Gymnasts

Letné gymnastické a parkourové tábory

S Argi Academy zažijete leto, aké ste ešte nezažili!

Po veľmi úspešnom a vydarenom II. ročníku denných letných táborov pokračujeme aj tento rok. Budeme trénovať nie len v hale, ale aj v exteriéri, budeme sa zabávať a užívať si naplno spoločné chvíle. Čakajú na vás nezabudnuteľné zážitky a nové priateľstvá. Gymnastické tábory sú vhodné pre 4 - 15 ročné deti a parkourové tábory sú vhodné pre 6 - 15 ročné deti (pri 4-ročných deťoch, prosíme, zvážte, či vydržia bez rodiča celý deň a majú zvládnutú toaletu, každé dieťa je individuálne).

Počas celého tyždňa sa deti môžu okrem množstva gymnastických alebo parkourových tréningov pod vedením kvalifikovaných trénerov tešiť aj na voľné gymnastické tréningy, kedy sa budú môcť spoločne zahrať a do sýtosti vyblázniť v gymnastickej telocvični.

 

Tešiť sa môžete aj na zábavné hry, ktoré si pre vás poctivo pripravili naši tréneri, ale aj loptové hry ako futbal, či florbal na školskom dvore Kráľovnej Pokoja. Zlepšíte sa tiež na slackline, trampolíne, či boulder horolezeckej stene, absolvujete rôzne súťaže s vyhodnotením a odmenami pre všetky šikovné deti a pôjdeme tiež na najlepšiu zmrzlinu v meste.

 

Taktiež si v rámci oddychu budeme v hale v pohodlí sedacích vakov a žineniek premietať gymnastickú komédiu, nechajte sa prekvapiť akú. Pre parkouristov sa bude premietať známy parkourový film. Každý účastník letných táborov navyše dostane aj naše členské tričko Argi Academy.

Termíny

Letné tábory budú prebiehať od pondelka do piatku v čase 8:00 do 16:00h.

Od
Do
Poznámka

parkourový tábor – tréningy zamerané na parkour, nie gymnastiku

tábor pre pokročilých – tréningy určené pre deti, ktoré v gymnastike súťažia alebo v budúcnosti súťažiť budú alebo deti, ktoré ovládajú náročnejšie gymnastické cviky

STRAVA

  • Desiata, olovrant, pitný režim

  • Obedy nám navaria v jedálni, ktorá sa nachádza oproti gymnasticko-športovému centru Argi Academy.

Restaurace Happy Kids
Dětské závodění

V cene je zahrnuté celodenné vstupné do športovo-gymnastického centra, strava (desiata, obed, olovrant, pitný režim), 3 tréningové hodiny denne s kvalifikovanými gymnastickými a parkourovými trénermi, loptové a iné hry v outdoor zóne Kráľovnej pokoja, členské tričko Argi Academy.

Cena tábora je 160,- €/dieťa

Termín je záväzne rezervovaný po úhrade.

Tréningy sa budú konať pri minimálnom počte 10 detí. Maximálny počet je 30 detí.

Prihlasovanie tu:

Pomôcka k prihláseniu: Po kliknutí na "Prihláška" sa prihláste do svojho účtu (alebo sa zaregistrujte, ak ste nový člen), pridajte si pod seba svoje dieťa a v časti Moje prihlásenia kliknite na "Tábor", kde si vyberiete želaný termín tábora. Pokiaľ si želáte odhlásiť sa z termínu, napíšte nám, prosím, e-mail.

Prihlásiť sa môže ktokoľvek- naši verní členovia, ale aj nečlenovia, ktorí zatiaľ Argi Academy nenavštívili.

Tešíme sa na vás! :-)

Pre bližšie info nás kontaktuje e-mailom na info@argiacademy.sk alebo telefonicky na čísle 0948 998 650.

bottom of page