top of page
DSC01179.jpg

Letné gymnastické a parkourové tábory

Tento rok budú mať tábory v Argi Academy v najlepšej gymnastickej hale na Slovensku s outdoor zónou úplne iný rozmer :-)

🤸‍♀️ Gymnastické tábory

Na gymnastických táboroch sa deti postupne zoznamujú s gymnastickými cvičeniami a technikami. Bez ohľadu na to, či vaše dieťa má skúsenosti s gymnastikou alebo nie, naši kvalifikovaní tréneri sú tu, aby im poskytli individuálny prístup a podporu na každej úrovni ich gymnastickej cesty. Od úplných základov až po pokročilé techniky, deti sa postupne zlepšujú a rozvíjajú svoje gymnastické schopnosti. Naši tréneri sa venujú tomu, aby každé dieťa pocítilo pohodlie a dôveru pri prekonávaní nových gymnastických výziev. S ich odborným vedením a podporou môže každé dieťa dosiahnuť svoje ciele v tomto krásnom športe.

🏃‍♂️ Parkourové tábory

Na parkourových táboroch deti objavujú svet plný adrenalínovej zábavy a pohybu. S parkourom neexistujú žiadne hranice - deti sa učia prekonávať prekážky, skákať, behať a plaziť sa cez rôzne terény s radosťou a slobodou. Naši skúsení tréneri im poskytujú bezpečné prostredie na objavovanie nových techník a zručností parkouru. Okrem zlepšenia sily, obratnosti a koordinácie, sa deti učia aj dôležité hodnoty ako sú dôvera vo vlastné schopnosti, disciplína a spolupráca v tíme. Parkour je nielen zábavný šport, ale aj spôsob, ako rozvíjať fyzickú a mentálnu silu detí a pomáha im získať sebavedomie v každodennom živote.

🌲 Outdoor Zóna: Čo je lepšie ako trénovať na čerstvom vzduchu s profi gymnastickým a parkourovým vybavením?

V našej outdoor zóne budeme cvičiť a trénovať denne pod šírym nebom.

​🏆 Súťaže a Hry: Preteky, hry a výzvy čakajú na našich táboristov, ktoré ich zviažu ešte viac s ich skupinou a vytvoria nezabudnuteľné spomienky. Celý tábor sa bude viezť v znamení hry „Cesta za športovým dobrodružstvom.“​

🎮 Laser Game: Pôjdeme si zahrať vzrušujúcu hru Laser Game, kde sa deti môžu zapojiť do taktických laserových "súbojov" plných adrenalínu.​

 

🐾 Cvičitelia psov: Profesionálni cvičitelia psov prídu ku nám so svojimi psími partnermi a predvedú nám rôzne triky a disciplíny, ktoré môžu pes a človek spoločne dosiahnuť. Samozrejme, zapojiť sa budú môcť aj vaše deti a odskúšať si rôzne zaujímavé triky so psami.

Dog-Training-Basics-2.jpg

🤸‍♀️Hoplandia: najväčší nafukovací park na Slovensku, kde sa spoločne do sýtosti vyšantíme.

 

🔥 Večerná Opekačka: Jeden krásny deň (podľa počasia) uzavrieme spoločnou večernou opekačkou - upečieme špekačky a marshmallow a budeme si rozprávať príbehy pod hviezdami.​

Pridajte sa k nám na nezabudnuteľné letné dobrodružstvo plné zábavy, nových priateľstiev a športových zážitkov. Registrácia na letné gymnasticko-parkourové tábory je otvorená, nechajte vaše dieťa objaviť svet nových možností so skúseným tímom Argi Academy.

 

Gymnastické tábory sú vhodné pre 4 - 15 ročné deti a parkourové tábory sú vhodné pre 6 - 15 ročné deti

(pri 4-ročných deťoch, prosíme, zvážte, či vydržia bez rodiča celý deň a majú zvládnutú toaletu, každé dieťa je individuálne).

DSC01160.jpg

Letné tábory budú prebiehať od pondelka do piatku v čase 8:00 do 16:00h. Celá ponuka ešte neobsadených termínov sa vám zobrazí po kliknutí na "REGISTRÁCIA".

Cena tábora je 180,- €/dieťa

V cene je zahrnuté celodenné vstupné do športovo-gymnastického centra, strava (desiata, obed, olovrant, pitný režim), tréningové hodiny s kvalifikovanými gymnastickými a parkourovými trénermi, vstupné do laser game, vystúpenie cvičiteľov psov, doprava v prípade aktivít mimo gymnastického centra a všetky aktivity zahrnuté v dennom programe do 16.00h.

Termín je záväzne rezervovaný po úhrade.

Prihlasovanie:

Prihlásiť sa môže ktokoľvek- naši verní členovia, ale aj nečlenovia, ktorí zatiaľ Argi Academy nenavštívili.

Tešíme sa na vás! :-)

Pre bližšie info nás kontaktuje e-mailom na info@argiacademy.sk alebo telefonicky na čísle 0948 998 650.

bottom of page