top of page
pages bg.jpg

Kurzy Baby plávania

Kurzy Baby plávania

Vitajte na mieste, kde sa rodí láska k vode a k plávaniu už od najútlejších vekov! Poskytujeme bezpečné a podporujúce prostredie pre baby plávanie. V našej akadémii veríme, že kontakt s vodou od najrannejších chvíľ nielen posilňuje fyzický rozvoj vašich malých dobrodruhov, ale tiež podporuje ich sebavedomie a radosť zo samotného pohybu. 


Aktivity vo vodnom prostredí podporujú spevňovanie svalstva, napomáhajú lepšiemu psychomotorickému vývoju, dieťa sa stáva otužilejším, čo znižuje náchylnosť k chorobám, trénuje si dýchanie, čo napomáha zvyšovaniu kapacity pľúc. Pri menších detičkách má plávanie blahodarne účinky na bolesti bruška a zažívacie ťažkosti a tiež má pozitívne účinky na lepší spánok. Plávanie, alebo teda rôzne vodné aktivity, slúžia taktiež na upevňovanie a prehlbovanie vzájomného vzťahu a dôvery medzi rodičom a dieťaťom. U detí, ktoré navštevujú plavecké kurzy od útleho veku, je väčší predpoklad, že sa naučia plávať skôr.


Najdôležitejšie však je, aby sa dieťatko vo vode cítilo dobre a nebálo sa jej. S naším tímom skúsených inštruktorov a príjemnou atmosférou v teplej vode vytvárame nezabudnuteľné zážitky pre vaše deti. Objavme spolu krásu plávania a rozvíjajme základy bezpečnosti vo vode. Vítame vás v našej rodine Argi Academy, kde sa začína každý tréning vo vode s úsmevom a radostnými chvíľami.


Bazén má veľkosť 7 x 4 m a hĺbku 1,2 m. Súčasťou bazéna je aj vodná plocha pre detičky s hĺbkou vody 60 cm. Bazén je vyhrievaný a vhodný aj pre najmenších. Voda má teplotu 32 °C. Centrum je vybavené aj saunou. 


So zostavením rozvrhu nám odborne s prihliadnutím na spánkové potreby vašich detičiek poradila Zuzana Guzmická, zakladateľka firmy Lepší Spánok Bábätiek.

Rozvrh je dostupný v prihlasovacom formulári.



POKYNY K HODINE BABY PLÁVANIA 


  • Príchod 10 min. pred začiatkom lekcie. S jedným dieťatkom jedna sprevádzajúca osoba. Maminky prídu nenalíčené, v deň plávania nekrémujú ani neolejujú seba ani dieťatko. Sprcha a prezlečenie do plaviek. Dojčatá a batoľatá musia mať nepriepustné plavky s pevnými bočnými gumičkami okolo nôh a pása, ktoré musia správne doliehať. Takéto plavky je možné zakúpiť aj na recepcii, prípadne cez web rybicka.sk, názov plaviek je HAPPY NAPPY DUO™. Bežné plavky alebo plienky pre dojčatá a batoľatá neakceptujeme.

  • 40 min. – trvanie lekcie (u bábätiek začiatočníkov kratšie - podľa nálady dieťatka a postupne sa doba predlžuje). Po lekcii rodič dieťatko osprchuje, vysuší a oblečie plienku. Následne sa presunie do sauny na 2-3 min.

  • Záverečných max 15 min. je aklimatizácia v miestnosti pri saune, kde je k dispozícii detský koberec, babybjorny a hračky. Je to otvorený priestor pri šatni, takže rodič sa zatiaľ môže v pokoji prezliecť, inštruktor je k dispozícii na postráženie vášho dieťatka. Po uplynutí primeraného času môžu návštevníci pre aklimatizáciu alebo oddych využiť priestory recepcie s detským kútikom.


Členské sa hradí na dvojmesačnej báze:

Tréning 1h do týždňa: platba 150€ / 2 mesiace

Skúšobná hodina 25 € - nutné prihlásenie predom telefonicky alebo e-mailom. Z kapacitných dôvodov pri e-mailovej komunikácii treba počkať na spätný e-mail s odsúhlasením.


Náhrady:

Ospravedlnenia a náhrady sú možné len online - cez web alebo aplikáciu Paysy. Na vyčerpanie náhrady je nutné odhlásenie sa z tréningu min. 24 hodín vopred, aby si na vaše miesto mohol prísť nahradiť tréning iný člen.


Postup pri odhlasovaní:

Vľavo si z ponuky vyberiete kalendár.

Otvoríte si prvok "ospravedlnenia".

Vyberiete si konkrétny dátum tréningu, z ktorého sa chcete odhásiť a potvrdíte.


Postup pri výbere náhrady:

Vľavo si z ponuky vyberiete kalendár.

Otvoríte si prvok "ospravedlnenia".

Zakliknete si ospravedlnený termín, ktorý chcete nahradiť.

Vyberiete si termín z ponúkaných náhradných termínov a potvrdíte.


Náhradné termíny si viete vybrať 3x za uhradené obdobie (dva mesiace). Nahradiť tréning je možné len v období, za ktoré má člen riadne uhradené členské.


V prípade, že máte technický problém vo vašom účte Paysy, neváhajte kontaktovať technickú podporu na tel. č. +421 902 874 659 v časoch od 8:00 - 15.30h.





Registrácia na tréningy

V prípade, že máte záujem prihlásiť seba alebo svoje dieťa na tréningy, kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte prihlasovací formulár. Tešíme sa na vás!

bottom of page