Young Gymnasts

Letné gymnastické a parkourové tréningy (Letné tábory)

Prvý krát s Argi Academy zažijete leto, aké ste ešte nezažili!

Budeme trénovať nie len v hale, ale aj v exteriéri, budeme sa zabávať a užívať si naplno spoločné chvíle. Čakajú na vás nezabudnuteľné zážitky a nové priateľstvá. Tréningy sú vhodné pre 4 - 15 ročné deti.

Počas celého tyždňa sa deti môžu okrem množstva gymnastických alebo parkourových tréningov pod vedením kvalifikovaných trénerov tešiť aj na voľné gymnastické tréningy, kedy sa budú môcť spoločne zahrať a do sýtosti vyblázniť v gymnastickej telocvični.

 

S diplomovanou fyzioterapeutkou absolvujete fyzio tréning (na správne držanie chrbtice, správny tvar klemby chodidla atď), ale tešiť sa môžete aj na loptové hry ako futbal, či florbal na školskom dvore Kráľovnej Pokoja. Zahráte sa aj so psíkmi, zlepšíte sa na slackline, trampolíne, či boulder horolezeckej stene, absolvujete rôzne súťaže s vyhodnotením a odmenami pre všetky šikovné deti.

 

Taktiež si v rámci oddychu budeme v hale v pohodlí sedacích vakov a žineniek premietať gymnastickú komédiu, nechajte sa prekvapiť akú. Pre parkouristov sa bude premietať známy parkourový film. Každý účastník letných tréningov navyše dostane aj naše členské tričko Argi Academy.

Termíny

Letné tréningy budú prebiehať od pondelka do piatku v čase 8:00 do 17:00h.

Variabilný čas príchodu je medzi 7:45 – 8:30h, odchodu 16:30 – 17:00h.

Od
Do
Poznámka

parkourové tréningy – tréningy zamerané len na parkour, nie gymnastiku

tréningy pre pokročilých – tréningy určené pre deti, ktoré v gymnastike súťažia alebo v budúcnosti súťažiť budú alebo deti, ktoré ovládajú náročnejšie gymnastické cviky

STRAVA

  • Desiata, olovrant, pitný režim

  • Obedy nám navaria v jedálni, ktorá sa nachádza oproti gymnasticko-športovému centru Argi Academy.

Restaurace Happy Kids
Dětské závodění

V cene je zahrnuté celodenné vstupné do športovo-gymnastického centra, strava (desiata, obed, olovrant, pitný režim), 3 tréningové hodiny denne s kvalifikovanými gymnastickými a parkourovými trénermi, loptové a iné hry v outdoor zóne Kráľovnej pokoja, fyzioterapeutka, členské tričko Argi Academy.

Cena tréningov na týždeň je
150,- €/dieťa

Termín je záväzne rezervovaný po úhrade nevratnej

zálohy 30,- €.


V prípade, že epidemiologická situácia počas leta nebude umožňovať organizovanie tréningov, úhrada (vrátane zálohy 30,- €) vám bude vrátená.

Tréningy sa budú konať pri minimálnom počte 10 detí. Maximálny počet je 30 detí.

Prihlasovanie tu:

Prihlásiť sa môže ktokoľvek- naši verní členovia, ale aj nečlenovia, ktorí zatiaľ Argi Academy nenavštívili.

Tešíme sa na vás! :-)

Pre bližšie info nás kontaktuje e-mailom na info@argiacademy.sk alebo telefonicky na čísle 0948 998 611.